advertise

بلاگ وبسایت اوریفلیم دیجی

مقالات مرتبط با سایت

ژ 1-24

میخواهیم شما رو به یک برنامه‌ی تندرستی ، شادابی و جوانی دعوت کنیم. برنامه ای که به جرات میتوانیم از آن بعنوان یک دگرگونی در روند تندرستی و شادابی و جوانی یاد کنیم. آیا آماده اید که احساس فوق العاده ای داشته باشید و بینظیر به نظر برسید؟

ژ 1-6

بر اساس تحقیقات انجام شده انواع مواد آرایشی، حدود هشت هزار ماده و ترکیبات مختلف را بوجود می آورد که حدود یک سوم آن ها دارای مواد شیمیایی هستند. مصرف این مواد مسلما بدون عارضه نیست و حتی برخی از این مواد شیمیایی در دفع سموم آفات و غلات و کشاورزی نیز استفاده می‌شود.

ژ 1-9

کارشناسان درجدیدترین پژوهش‌های خود دریافتند انجام خدمات مختلف پوستی و زیبایی باید متناسب با نوع پوست هر فرد توسط متخصص انجام شود، زیرا امکان تشخیص اشتباه و ایجاد آسیب پوستی توسط افراد غیر متخصص وجود دارد.

ژ 1-15

مسلما نگهداری و مراقبت از پوست ، به ویژه برای بانوان ، یکی از مشغولیات روزمره است که انجام آن نیازمند یک سری فرآیندهای روتین منظم به صورت روزانه است . به کارگیری تونر یکی از این روش ها است ، که برای بسیاری از افراد همچنان ناشناخته مانده است.

ژ 1-19

همه‌ی ما در طول روز و هر زمان که بیرون از منزل هستیم در معرض نور خورشید قرار میگیریم. و این مساله ثابت شده است که قرار گرفتن در محدوده تابش اشعه ماورا بنفش خورشید، پیامدهایی همچون پیری زودرس پوست ، ایجاد آلرژی نسبت به نور، قرمزی پوست و آسیب های پوستی را در پی خواهد داشت.

ژ 1-22

موی شما یکی از مهمترین بخشهای زیبایی ظاهر شماست و تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس شما دارد و همانند سایر فاکتورهای زیبایی ، این بخش شایسته‌ی توجه و رسیدگی ویژه است. برای رسیدگی به موهای خود ، شما نیاز دارید نکاتی را بصورت برنامه روتین و همگام رعایت کنید.

ژ 1-25

انتخاب یک سبک تغذیه برای بهترین نتیجه در دوران زندگی دغدغه مهم بسیاری از افراد است که همیشه بدنبال آن هستند. "هربالایف" با ارائه محصولاتی متفاوت در این مسیر میتواند انتخابی ایده‌آل برای این دسته از افراد باشد. با ما همراه باشید...

ژ 1-7

همیشه بهترین اسکراب را انتخاب کنید. البته این به معنای گران‌ترین نوع نیست، بلکه منظور مناسب‌ترین آنها، برای پوست شماست. امروزه تنوع بسیار زیادی از اسکراب ها در فروشگاه ها وجود دارد که انتخاب اسکراب مناسب از بین همه آنها دشوار به نظر می رسد.

ژ 1-10

یکی از لوازم مهم آرایشی برای هر خانمی ریمل چشم است، انتخاب ریمل به علت اینکه به مژه زده می شود بسیار حائز اهمیت است،در این مقاله ما به بررسی مدل های مختلف ریمل چشم اوریفلیم می پردازیم سپس می گوییم که این مدل برای کدام افراد مناسب است.

ژ 1-16

پرداختن به اهمیت بهداشت در استفاده از لوازم آرایشی همانند رژ لب ، را با این جمله آغاز می کنیم."استفاده از سرب در رژ لب ها می تواند سلامت شما را به طور جدی تهدید کند.پس از نداشتن سرب در رژ لب هایتان مطمئن شوید". رژ لب بدون سرب اوریفلیم،همانی است که می خواهید.

ژ 1-20

لک چیست و چگونه بوجود میآید ؟ زمانی که پوست شما در معرض آفتاب و یا فشار و التهاب قرار میگیرد باعث میشود که سلولهای ملانوسیت ، ملانین یا رنگدانه تولید کنند. اما ملانین چه کاری را برای پوست انجام میدهد که این سلولها خیلی سریع شروع به تولید ملانین میکنند؟

ژ 1-23

در بین فرایندهای مراقبتی مو ، یکی از برنامه های متداول برای بانوان ، رنگ مو است که سهم بسیار گسترده و بالائی در این بین دارد. موهای رنگ شده برای حفظ سلامت و همچنین ظاهر قابل قبول و درخشان ، نیاز به مراقبت ویژه دارند .

ژ 1-11

اگر میخواهید همه چیز در مورد آبرسان پوست اوریفلیم را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. یکی از روش های شاداب کردن پوست، آبرسانی است که این کار بیش تر در آرایشگاه ها انجام میشود.

ژ 1-8

دادگرنژاد، معاون اداره کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، شامپو را ترکیب مناسبی از یک پاک کننده معرفی کرد که عموماً به صورت مایع بوده و به منظور شست و شوی بدن یا موی سر استفاده می‌شود.

ژ 1-12

این سوالی است که ما هر روز با خود مرور میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین محصولات ممکن را ارائه می دهیم. در سال ۱۹۶۷ در استکهلم ، اوریف لیم توسط دو برادر رابرت و جوناس جوکنیک و دوست آنها بنگت هلستن آغاز به کار کرد.

ژ 1-17

پوست سر و مو و مراقبت از آن همیشه یکی از دغدغه های روزمره ی ماست و بدنبال بهترین راه برای مراقبت از آن هستیم. در این راستا باید به تمام نیازهای برنامه ی مراقبت از پوست سر و مو آگاهی داشته باشیم .غدد سباسه غددی هستند که در سرتاسر بدن وجود دارند و با ترشح سبوم یا همان چربی...

ژ 1-21

عطرها از محصولات مهم در تولیدات اوریف لیم هستند. این شرکت عطرهایی برای آقایان، بانوان عزیز و همه افراد جامعه با سلایق مختلف تولید و عرضه می کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی پر فروش ترین عطر های کمپانی اوریفلیم بپردازیم.